Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OI 1.8T ARX 01r 4x4 - Błąd zaworu obejścia turbosprężarki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • OI 1.8T ARX 01r 4x4 - Błąd zaworu obejścia turbosprężarki

    Kris86, Akurat chodzi mi o przód. Jak jedzie z naprzeciwka to z daleka ciężko odróżnić. Tył ma podobne załamania na klapie jak Rapid. Linia boczna przypomina A6. A co do podobania się liftbacka vs kombi, to widuje O3 często na drodze+ przyjezdzają do firmy i jak jedzie z przodu wersja ciemna np. czarna, granatowa to z xenonami wygląda super. Jak zwykła to gorzej bo ala Rapid. Ale jak przejedzie to generalnie liftback z tyłu jakoś mnie nie powala. Poprzednia O2 jest lepsza. Za to wersja kombi przynajmniej nie razi i nie kojarzy się z Rapidem. Mi podoba się wersja kombii srebrna i blue race, ale parkuje czarna kombi na zakładzie i nawet spoko. Tylko, że to Ambiente i nie ma xenonów, stąd przód już taki sobie. W sumie, to wg. mnie O2 ogólnie fajniej wygląda niż O3, bo ta ma swoje +, ale i też -. :?
    Mirkus

  • #2
    OI 1.8T ARX 01r 4x4 - Błąd zaworu obejścia turbosprężarki

    Witam

    Mam prośbę czy może ktoś mi podpowiedzieć!? Nadmienię że kupiłem tą OCT z padniętym silnikiem, zmieniłem silnik i okazało się że to turbina zabiła poprzedni silnik.
    Turbinkę zregenerowałem w RegMocie w Mielcu i zamontowałem i wszystko ładnie hula ale wywala błąd : BŁĄD ZAWORU OBEJŚCIA TURBOSPRĘŻARKI!?

    Co może być przyczyną? jak to ugryźć?
    Pozdrawiam
    Corrado

    Komentarz


    • #3
      podaj kod błedu .
      diagnostyka vag 602-614-253

      Komentarz


      • #4
        jutro bede u mechanika to spiszę sobie kod błędu

        [ Dodano: Pon 18 Lis, 13 21:44 ]
        Kod błędu to 17608

        [ Dodano: Sro 20 Lis, 13 19:41 ]
        Ok

        problem rozwiązany po przekładce był zaślepiony jeden wężyk podciśnienia, po połączeniu właściwym problem znikł
        Pozdrawiam
        Corrado

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X